Durmuş Özçınar Etüt Merkezi Dolu Dizgin

0

Milli Eğitim Bakanlığı izni ile  2013 yılından beri eğitim öğretim hayatına Saliha ÖZÇINAR ‘ın sahibi olarak başlayan lider etüt merkezimiz  sayın belediye başkanımızın rahmetli babası Durmuş ÖZÇINAR’ın adını alarak 3 yılını  bitirmiştir.Okullarda ki proje, performans  ve ödevlerine yardımcı olmak adına öğrencilerimiz ile birlikte uygulamalı olarak destek çalışmaları  yapmaktadır.Bütün branşlardan öğretmenlerimiz mevcut olup ödev ,test çözümü ,oyun,sinema,kitap okuma saati , vs. çocuklarımıza sosyal kültürel faaliyet vermektedir.Kirazdaki çalışan çalışmayan annelerin yükünü hafifleten etüt merkezimiz tüm kirazlıların ilgi odağa olmuştur..Etüt   Merkezimizde, öğrencilerimiz okul sonrasında ödevlerini öğretmenler gözetiminde yapar ve okulda eksik kalan konuları branş ve sınıf öğretmenlerimizle işleyerek eksiklerini tamamlar. İşlenen konular, her öğrencinin ihtiyacına göre belirlenir. Özellikle çalışan anne ve babalar akşam eve dönene kadar öğrencilerin temiz, güvenli ve huzurlu bir ortamda olmaları sağlanır ve akşamları veliler için günün yorgunluğu sonrasında ızdırap haline dönen ödev çalışmalarına son verilir. Öğrencilerimiz akşam derslerini çalışmış ve ödevlerini bitirmiş olarak eve dönerler.  T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup, Bakanlığın yangın-güvenlik ve sağlık-hijyen yönetmeliklerine tam uygundur.
Eğitim ve öğretimin yanında, öğrencilerimizin ders sonrasında kaliteli ve keyifli zaman geçirmeleri için çeşitli sosyal faaliyetler yapılmaktadır.

Belediye bünyesinde olan Durmuş Özçınar  Etut merkezimiz ücretsiz olup 2.  sınıftan 8 sınıfa kadar  tüm öğrencilerimize hizmet  vermektedir.Tüm kirazdaki öğrencilerimizi  beklemekteyiz.

Sosyal Medya da Paylaş